ul. Jagiełły 2/9 45-920 Opole
hydraulik.

Oferta pracy – Brygadzista ds. Instalacji Sanitarnych

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie nadzoru nad brygadą instalatorów sanitarnych wewnętrznych

Wymagania:

  • Znajomość obecnie stosowanych technologii w instalacjach sanitarnych
  • Doświadczenie w montażu, obsłudze i konserwacji instalacji hydraulicznych i/lub gazowych,
  • Organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników
  • Rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin
  • Koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
  • Kontrola przestrzegania zasad BHP.
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność dostosowania się do otoczenia i do zmian
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, poważne podejście do obowiązków
  • Chęć podjęcia współpracy od zaraz
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zespole,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez realizację ciekawych, samodzielnych zadań w młodym i dynamicznym zespole,
  • Dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych na adres e-mail:

biuro@aquavita.net.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz na ich użycie.